AK93C55CU Memory IC Chip
KZ TECHNOLOGY (HONGKONG) LIMITED
Contact Now
AK93C55CU Memory IC Chip
AK93C55CU Memory IC Chip
AK93C55CU Specifications Part Status Obsolete Memory Format EEPROMs - Serial Memory Type EEPROM Memory Size 2K (128 x 16) Speed 4MHz Interface Serial Voltage - Supply 1.5 V ~ 5.5 V Operating ...